MŪSŲ NAUJIENOS

Bal
Informacija dėl transporto priemonių laikymo vietų

Kalbų mokyklos kieme įrengti dviračių ir paspirtukų stovai. Prašome jais naudotis ir visas transporto priemones palikti lauke, tam tikslui įrengtose vietose.

Bal
Ar jau žinai, kam skirsi 1,2% GPM?

Dėkojame kiekvienam, padėjusiam įgyvendinti projektą „Pasaulio kultūrų virtuvė“! 2024 m. kviečiame skirti paramą įvairioms edukacinėms veikloms organizuoti naujoje erdvėje. Kaip skirti 1,2% paramą Kėdainių kalbų mokyklai? Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“. 7. Peržiūrėkite, ar duomenys yra teisingi, spauskite „Taip teisingi“. 8. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą“. Primename, kad paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės […]

Bal
Bendros veiklos neformalioje aplinkoje stiprina grupės narių santykius

Per mokinių pavasario atostogas, kol mokiniai atostogauja, Kalbų mokyklos mokytojai tobulina turimą kvalifikaciją ir dalinasi patirtimi. Paskaitoje ,,Komandos formavimo būdai“ dar kartą prisiminėme neformaliojo ugdymo principus, grupės formavimo etapus ir komandinio darbo kultūrą, praktiškai pasitikrinome, kurioje grupės formavimo stadijoje esame. Paskaitą baigėme draugiškai ruošdami ir kepdami obuolių pyragą Pasaulio kultūrų virtuvėje.

Anglų kalbos mokomės iliustruodami

NVŠ programos „Aš kalbų pasaulyje“ antrokai, paskatinti mokytojos Agnės, kovo mėnesį dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Skaitau, kuriu, dalinuosi“. Konkursas buvo skirtas paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną. Antrokų Rusnės ir Ugniaus iliustruoti knygų viršeliai buvo įvertinti, vaikai gavo padėkas.

Bal
Įgyvendinta dar viena etwinning projekto veikla
NVŠ programos „Aš kalbų pasaulyje“ 2 klasės mokiniai, besimokantys anglų kalbos, kovo mėnesį sėkmingai įgyvendino etwinning projekto veiklas. Su projekto „StoryConnect“ dalyviais sukūrė bendrą pasaką „The Magic Picnic“. Vaikai patys pasirinko vaidmenis, pasaką suvaidino. Drauge sujungtos projekto dalyvių pasakos dalys buvo nufilmuotos ir patalpintos Youtube kanale.
Bal
ETwinning projektas „Hello spring“ tęsia veiklas

NVŠ programos „Anglų ir ispanų kalba. Kodėl?“ mokiniai tęsia eTwinning projekto „Hello spring“ („Sveikas, pavasari“) veiklas. Kovo mėnesio užduotis buvo išsirinkti įžymaus Lietuvos dainininko paveikslą pavasario tema ir pabandyti jį nupiešti. Mokytojos Loli ir Aistė džiaugiasi mokinių atliktais darbais. Balandžio mėnesį mokinių piešiniai puoš Kalbų mokyklos antro aukšto koridorių. Kviečiame pasigėrėti mokinių darbais.

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper